Gmail Haberleri

Etiket
Son dakika gmail haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), gmail hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
2 VİDEO 164 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 2 İÇERİK

Gmail Son Dakika Haberleri

Güncel Gmail Haberlerini Takip Edin 📰

Son dakika gmail haberleri de dahil olmak üzere gmail ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 2 video, 1 galeri ve 161 adet gmail haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 9 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

gmail İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel gmail haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Gmail Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni gmail haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son gmail haberlerini okuduktan sonra, Mobil Uygulama İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Gmail Hakkında

Gmail, Google'ın sunduğu reklam destekli ücretsiz bir e-posta hizmeti. Kullanıcılar Gmail'e güvenli web postasının yanı sıra POP3 veya IMAP4 protokolleri aracılığıyla da erişebilir. Gmail, ilk olarak 1 Nisan 2004'te yalnızca davet üzerine kullanılabilen bir beta sürüm yayınladı ve 7 Şubat 2007'de herkese açık hale getirildi, bu sırada hâlen beta durumundaydı. Hizmet 7 Temmuz 2009'da beta durumundan diğer Google Apps hizmetleriyle birlikte güncellendi.

Kullanıcı başına 1 GB'lık ilk depolama kapasite teklifi ile, Gmail web postası standardını önemli ölçüde arttırdı. Ücretsiz depolama için webmail standardını 2 MB'den4 MB'ye artırarak bu hizmeti aynı dönemde Hotmail gibi rakiplerinin sunduğu miktarın önemli ölçüde üzerine taşıdı. Ekler dahil her bir Gmail iletisi en fazla 25 MB olabilir. Gmail aramaya yönelik bir arayüze ve Internet forumuna benzeyen "konuşma görünümü"ne sahiptir.Web geliştiricilerine göre Gmail, Ajax kullanımı açısından önemlidir. Gmail, Linux üzerinde Google GFE/2.0 ile çalışır. Dünya çapında 425 milyon aktif kullanıcı ile en yaygın kullanılan web tabancı e-posta sağlayıcısıdır. 2014 öngörülerine göre, orta ölçekli ABD şirketlerinin %60'ı Gmail'i kullanıyordu. Mayıs 2014'te, Gmail Google Play'daki, Android aygıtlarında bir milyar yüklemeye sahip ilk uygulama oldu. Ayrıca, Android mobil işletim sisteminde çalışan akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarların hizmetlerini ve Googlenin diger ürünlerini kullanmak için Google Account kimlik hesabı gereklidir ve bu, Gmail e-posta hesabı ile yaratılır.

Mayıs 2015'te Google, Gmail'in 900 milyon aktif kullanıcısına sahip olduğunu ve bu kişilerin %75'inin mobil cihazlarda hizmeti kullandığını açıkladı. Şubat 2016'da Google, Gmail'in 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini açıkladı.

Gmail'in içine anında mesajlaşma sistemi de (Google Talk) yerleştirilmiştir. Bu sistemle başka bir program yüklemeye gerek kalmadan anında mesajlaşılabilir, ayrıca bu mesajlaşma kayıtları içinde arama yapılabilir.

Gmail hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim