Daydream ile mobil tarafta sanal gerçeklik standartlarını oluşturmaya çalışan Google, bununla birlikte sektöre ilk adım attığı ürününü de unutmuyor. Google Cardboard, yeni Star Wars filmi için özel bir versiyon ile geliyor.
Koleksiyon Serisi Oldu
WOW! Stuff zinciri üzerinden satılacak olan Rouge One: A Star Wars Story Cardboard gözlükleri iki versiyona sahip. İlk versiyon Death Trooper görüntüsünde. İkinci versiyon iseK-2SO görünümünde. Bu iki versiyon da film içerisinde karakterlerin tasarımını yansıtıyor.
Geçen yıl Güç Uyanıyor filmi için de Disney ve Google pek çok Cardboard gözlük tasarımı piyasaya sürmüştü. Koleksiyoncular için önemli parçalar haline gelen ilk serinin ardından ikinci seri de yine büyük ilgi görecek.
Hali hazırda Android ve iOS için Cardboard uygulaması mevcut. Bu bakımdan içerik sıkıntısı yaşanmayacak. Ayrıca bir Star Wars VR uygulaması da serinin fanlarına sanal gerçeklik tecrübesi yaşatıyor. Yine film öncesinde bu kataloglara yeni içerikler eklenecek.
Yeni gözlükler hali hazırda İngiltere’de satışa başladı. Aralık ayında Tesco mağazalar zincirinde de 16 Pound karşılığında satışa sunulacak. Diğer ülkelerde satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.