Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • Domino Drop (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Domino taşları ile oynanan Tetris benzeri bir iOS uyumlu puzzle oyunu.
  • HandBlock (Eski fiyat: 2,69 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS 9 ile gelen Safari içi reklam engelleme uygulamalarından.
  • Spider: Rite of the Shrouded Moon (Eski fiyat: 15 TL - Yeni fiyat: 5,29): Örümcekler üzerine kurulan iOS için keşif oyunu.
  • Quick Recorder (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac sistemler için hazırlanmış basit ancak etkili bir ses kayıt uygulaması.
  • iShare (Eski fiyat: 32 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac sistemler için büyük boyutlu dosyaların paylaşılması için hazırlanmış faydalı bir uygulama.
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim