Anlık Bildirim

Logitech Capture web kameralarına güçlü özellikler getiriyor

Logitech C920, C922 veya BRIO 4K Pro web kameralarından birisini kullanıyorsanız Logitech Capture yazılımını deneyebilirsiniz. Logitech Capture ağırlıklı olarak içerik yayıncılarına hitap ediyor.

Web kamerası segmentinde lider isimlerden olan Logitech, yükselen trend içerik yayıncılığından uzak kalmamak için önemli hamleler yapıyor. Logitech Capture adıyla geliştirilen yeni web kamera yazılımı dikkat çekici özelliklere sahip.

Logitech Capture neler sunuyor?

Logitech’in hali hazırdaki web kamera yazılımı video sohbetler için yeterli özelliklere sahipti ancak içerik yayıncılığı anlamında biraz basit kalıyordu. Logitech Capture ise kapsama alanını içerik yayıncılığına doğru genişletiyor.

Yeni yazılım yayıncıların kamera özelliklerini özelleştirebilmesini sağlıyor. Örneğin kenar çizgileri gibi bileşenler ekleme ve çözünürlüğü ayarlama bunlar arasında. Ayrıca mobil cihazlar için dikey formatta kayıt da yapılabiliyor.

Diğer taraftan birden fazla kaynaktan kayıt yapabilme ve YouTube gibi platformlara yayın yaparken sanal kamera olarak kullanılabilme şeklinde özellikler de sunuyor. Elbette bu özellikler tüm Logitech kameraları ile uyumlu değil.

Logitech C920, C922 ve BRIO 4K Pro web kamera modelleri ilk etapta açık beta sürecine katılan cihazlar oldu. Sonrasında bu listeye hangi modellerin ekleneceği bilinmiyor. Logitech Capture yazılımı Windows 7 ve üzeri sürümlerle uyumlu.

 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim