Anlık Bildirim

Veri trafiği artık Apple Watch üzerinden izlenebilecek

iOS 8 ile birlikte gelen bildirim ekranında widget desteği pek çok yeni fikre de ev sahipliği yapıyor. Traffic Monitor uygulaması bu imkandan en iyi şekilde yararlanan yazılımlardan birisi.
Kullanıcıların veri trafiğini ve bağlantı kalitesini kontrol ederek bildirim merkezi üzerinde gösterebilen Traffic Monitor artık Apple Watch ekranına da geliyor. 

Apple’ın iOS 8 ile gelen bildirim ekranında widget desteğini kullanan uygulama veri kullanımını anlık olarak takip ediyor ve kullanım değerlerini widget üzerinden kullanıcıya sunuyor. Kullanıcılar aylık bir limit de belirleyebiliyor. Ayrıca uygulamaya girdiğiniz zaman ağların bağlantı hızlarını da ölçebiliyor. 

Uygulamanın diğer artısı harita üzerinde şebekelerin sinyal kuvvetini de gösterebilmesi. Böylece kullanıcılar konumlarındaki sinyalin kalitesini ölçebiliyor. Ayrıca batarya, depolama ve işlemci kullanım verileri de uygulamada mevcut. 

Yeni güncelleme ile kullanıcılar bu değeleri Apple Watch üzerinden de takip edebilecek. Yani veri kullanım değeleri ve batarya, depolama, işlemci kullanım verileri akıllı saate yansıtılacak. Bunun haricinde bağlantının 3G veya WiFi olduğunu ve o anki aktarım hızlarını gösteren ikinci bir widget daha eklenmiş. Yine mobil bağlantı sınırları aşıldığında artık kullanıcıya uyarı veriliyor.


Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim