Son dönemde Nintendo Switch OLED ve Ayaneo OLED oyun konsollarının haberleri gündeme gelirken alt seviyede de ilginç gelişmeler yaşanıyor. 400 oyunlu klasik oyun konsollarının yerini artık emülatörlü konsollar almaya başladı.
Anbernic RG503 özellikleri ve fiyatı
Ülkemizde de ilgi görmeye başlayan Anbernic markası kaliteli IPS ekran, ARM tabanlı işlemci, SD kart ve birden fazla retro emülatörünü içerisinde barındırıyor. Daha önce SUP gibi 400-500 oyunlu ancak sabit emülatörü olan ucuz konsollar rağbet görüyordu.
Anbernic RG503 oyun konsolu 4 adet Cortex-A55 çekirdekli ve Mali-G52 grafik birimli Rockchip RK3566 yonga setini temel alıyor. 4.95 inçlik 960×544 piksel çözünürlükte OLED ekran, 1GB LPDDR4 RAM ve iki adet microSD kart girişi ile sistem tamamlanıyor. Ekran PS Vita ile aynı paneli kullanıyor. MicroHDMI ile harici ekranlara çıktı verilebiliyor, WiFi 5 ve Bluetooth 4.2 ile kontrolcü bile bağlanabiliyor.
3500mAh batarya ile 6 saate kadar kullanılabilen konsol PSP, Dreamcast, Nintendo DS, Nintendo 64 ve PlayStation 1 emülatörlerini çalıştırıyor. 64GB opsiyonel microSD kartta 4193 adet oyun yer alıyor. Bu konsollara hafıza kartı ile farklı arayüzler portlanabiliyor. Anbernic RG503 oyun konsolu 150$ olarak Çin’de satışa sunuldu. Ülkemizde önceki dikey versiyonu 1400TL civarında satılmaktaydı.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.