Anlık Bildirim

iOS için FX Photo Studio güncellendi

 
MacPhun LLC tarafından geliştirilen gelişmiş fotoğraf uygulaması FX Photo Studio, yeni özelliklerle 6.4 sürümüne güncellendi.
iOS 7.0 ve üzeri Apple iPhone modelleri ile uyumlu olarak çalışabilen FX Photo Studio, kullanıcıların çektikleri fotoğraflar üzerine 194 adet yüksek kaliteli filtreler uygulamalarına, bu filtreleri kişiselleştirmelerine, bir fotoğraf üzerine birden fazla filtre uygulamalarına, hoşlarına giden filtre kombinasyonlarını kayıt edebilmelerine ve fotoğraf üzerine yazı yazabilmelerine olanak sağlayabiliyor. 
Fotoğraflar üzerinde filtre efektleri yanında kesme, döndürme, çevirme, renk, kontrast, parlaklık ve pozlama gibi temel düzenleme işlemlerine de izin verebilen uygulama, oldukça sade ve şık bir ara yüz ile hazırlanmış. Ayrıca düzenlemesi yapılan fotoğraflar Flickr, Facebook, Twitter ve Tumblr gibi sosyal ağlar üzerinde direkt uygulama içerisinde paylaşılabiliyor.
Uygulama yayınlanan 6.4 sürümüyle ise 5 yeni üç boyutlu filtreye kavuşuyor, 8 adet yeni çıkartama kazanıyor ve bilinen bütün hatalarından kurtularak çok daha stabil bir yapıya geçiş yapıyor. 1,99 TL'ye satılan FX Photo Studio uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim