Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu

  koronavirüs vaka sayısı

  Kategori
  SON GÜNCELLEME
  3 AY

  GİRİLEN İÇERİKLER
  13 HABER

  ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
  YILDA 13 İÇERİK
  İngiltere Başbakanı: "Yeni mutasyon daha öldürücü olabilir!"
  Boris Johnson, ülkede tespit edilen virüs mutasyonunun daha ölümcül olabileceğine dair ileri araştırma gerektiren bulgular olduğunu söyledi. Pfizer/BioNTech ise aşıyla ilgili açıklama yaptı.
  6,1b 15
  Pazartesi günü aşıların 2. sevkiyatı geliyor ! Süreç sonucunda 50 milyon doz Türkiye'ye gelecek
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından aşıların sevkiyatıyla ilgili bilgi verdi. Koca, 10 milyon doz olan 2. sevkiyatın ilk bölümünün Pazartesi günü yurda giriş yapacağını duyurdu.
  2,6b 51
  Sputnik V koronavirüs aşısı Türkiye'de üretilecek
  Türkiye ile Rusya arasında Sputnik V koronavirüs aşısı için anlaşma tamamlandı. Anlaşmaya göre aşının üretimi Türkiye'de de yapılacak. Üretim için gerekli teknoloji transfer süreci ise başladı.
  3,3b 26
  Yeni vaka sayısı 1600'e dayandı (2 Eylül)
  2 Eylül tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte 2 Eylül korona tablosuna göre yeni vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  3,1b 34
  Yeni vaka ve ölüm sayısında son iki ayın en yüksek rakamı (29 Ağustos)
  29 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 29 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  6b 39
  Yeni vaka sayısı yeniden 1300’ün üzerinde (22 Ağustos)
  22 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 22 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2,3b 15
  Yeni vaka sayısı dünün ardından tekrar yükseldi (18 Ağustos)
  18 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 18 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2b 27
  Vaka sayısında son 45 günün en yüksek rakamı
  15 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 15 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2,4b 22
  Vaka sayısı 1200'lerde seyretmeye devam ediyor (14 Ağustos)
  14 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 14 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2b 21
  Vaka sayısı endişe verici düzeyde yükselmeye devam ediyor (13 Ağustos)
  13 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 13 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  3,9b 20
  Vaka sayısında yükseliş sürüyor, bugün 1200 barajı aşıldı
  12 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 12 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  4,1b 45
  Vaka sayıları endişe vermeye devam ediyor (11 Ağustos)
  11 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 11 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  5,1b 36
  Türkiye'de Covid-19 için aşı ve ilaç geliştirme çalışmaları devam ediyor
  Ülkemizde Covid-19 pandemisiyle mücadele kapsamında 17 adet bilimsel araştırma projesi belirlendi. Projelerin 9'unu tedaviye farmakolojik çalışmalar oluştururken 8'ini aşı çalışmaları oluşturuyor.
  2,7b 5
  Türkiye koronavirüs haritası: İşte illere göre vakaların dağılımı
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dünkü basın toplantısında koronavirüs hastalarının Türkiye genelindeki ve İstanbul, Ankara, İzmir gibi yoğun görülen şehirlerdeki dağılımını gösteren haritalar paylaştı.
  12,8b 27
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim