Anlık Bildirim

OnePlus, Digital WellPaper uygulamasını tanıttı: Dinamik duvar kağıtları sayesinde uygulamalarda geçirilen zaman takip edilebilecek

OnePlus tarafından geliştirilen Digital WellPaper uygulaması, sunduğu dinamik duvar kağıtları ile kullanıcıların uygulamalarda geçirdiği süreyi daha rahat anlayabilmelerini sağlıyor.

OnePlus, Digital WellPaper uygulamasını tanıttı Tam Boyutta Gör

Çin merkezli teknoloji devi OnePlus bünyesindeki bir yazılım ekibi olan OneLab, Android cihaz kullanıcılarının hangi uygulama kategorilerinde ne kadar zaman geçirdiklerini basit bir şekilde anlayabilmelerine olanak tanıyan Digital WellPaper isimli bir uygulama geliştirdi.

Uygulamalarda geçirilen sürelerin kolay takibi

OneLab tarafından geliştirilen Digital WellPaper, temelde 3 farklı duvar kağıdı içeriyor ve cihazdaki uygulamaları sosyal, yaşam tarzı ve iletişim, oyun, eğlence, bilgi ve iş, araçlar olmak üzere 6 farklı kategoriye bölüyor. Her duvar kağıdında kullanım süresine göre uygulama kategorilerine renk belirleniyor. Pil tüketimini artırmamak için arka planda sürekli güncelleme yapılmıyor sadece ekran kilidi açıldığında yeni bir görüntü oluşuyor.

OnePlus, Digital WellPaper uygulamasını tanıttı Tam Boyutta Gör

Hangi uygulamanın ne kadar süre kullanıldığına dair bilgilere duvar kağıdı üzerinden erişilemiyor ancak kategoriler üzerinden temel tahminler yapılabiliyor. Ayrıca uygulama kullanımıyla ilgili daha fazla ayrıntıya Digital WellPaper uygulamasından erişilebiliyor.

Uygulama her ne kadar OnePlus tarafından geliştirilmiş olsa da sadece kendi cihazlarında değil Android 7.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda da kullanılabilir.

WellPaper - Live Wallpaper WellPaper - Live Wallpaper WellPaper - Live Wallpaper WellPaper - Live Wallpaper OneLab by OnePlus Araçlar Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim