Anlık Bildirim

Opensea kullananlara gökten servet yağıyor

Opensea üzerinde belirli bir işlem hacmini geçen kullanıcılar binlerce dolarlık değere ulaşan X2Y2 tokenlerinden airdrop hakkı elde ediyor. Yani yine zengin oldular. 

Opensea Tam Boyutta Gör

Ethereum ağında faaliyet gösteren en büyük NFT pazarı Opensea, ağdaki yoğunluk nedeniyle yüksek transfer ücretleri çıkarıyor. Bununla birlikte yapılan airdroplar ile kullanıcılar bunun kat kat fazlasını geri alıyor.

Opensea kullanıcılarına X2Y2 airdrop

Opensea üzerinde NFT alış verişi yapanlara platformun kendi SOS coini hediye edilmişti. Ayrıca başka bir bağımsız kampanyada da gaz ücreti oranında ödül verilmişti.

X2Y2 aslında Opensea rakibi bir NFT platformu. Yapılan airdrop resmi değil ve Opensea ile bir anlaşma yok. Buna hayalet airdrop deniyor ve rakip platformun kullanıcılarına token hediye edilerek platforma çekiliyor.

Opensea üzerinde 30 ETH ve üzerinde işlem hacmi olan herkese belirli oranlarda X2Y2 coin dağıtımı başladı. X2Y2 coin hali hazırda MEXC borsasında 4$ seviyesinde. Binlerce dolara kadar ödül alanlar var.

Diğer taraftan LOOKS gibi X2Y2 coin de havuzlara aktarılarak faiz geliri veriyor. Şu anda yıllık 50x-100x gibi havuzlar olduğu için Opensea’dan çok kolay kullanıcı kazanabilecek. Opensea üzerinde işlem yapanların X2Y2 platformunu kontrol etmelerinde fayda var.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim