Anlık Bildirim

Oral-B iO arttırılmış kullanıcı deneyimi ile geliyor

Günlük diş fırçalama deneyimini yeniden tanımlayan ve ilham verici araştırmalarla geliştirilen Oral-B iO, kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş bir fırçalama deneyimi sunuyor. 

Oral-B iO Tam Boyutta Gör

Ağız bakım ürünleri sektörünün önemli ismi Oral-B, akıllı teknolojileri bu sektöre uygulayan en büyük isim aynı zamanda. Oral-B diş fırçalarının dünden bugüne teknolojiyi benimsemesi sektörü de şekillendirdi. Firma şimdi Oral-B iO adındaki yeni akıllı fırçasını tanıttı. 

Oral-B iO neler sunuyor?

Baştan sona yenilikçi bir teknoloji olan Oral-B iO ile ilgili Ar-Ge çalışmaları altı yıldan uzun sürdü. Oral-B’nin mevcut teknolojisinden farklı olarak, Oral-B iO’da bulunan sürtünmesiz manyetik sürücü, enerjiyi doğrudan kıl uçlarına aktarıyor. Bu da en yumuşak ve en etkili temizliği sunarken kullanıcılara keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Yepyeni kullanıcı ara yüzü, sorunsuz ve son derece kişiselleştirilebilen bir fırçalama deneyimini sunmak için iO teknolojisine, araştırmalara, test ve geliştirme aşamalarına saatlerini ayıran 1.800'den fazla tüketicinin geri dönüşlerinden ilham alarak tasarlandı.

Fırçada yer alan interaktif ekran fırça özellikleri ve kişiselleştirme arasında kolay gezinmeyi sağlıyor: Burada karşılama mesajları, fırçalama modları seçimi, dil ayarları ve fırça başlığını değiştirmek için hatırlatıcılar bulunuyor.

Akıllı basınç sensörü ise kullanıcıları optimum temizleme basıncını uygulamaları konusunda yönlendiriyor. Sensör, aşırı basınç durumunda kırmızı bir ışıkla uyarı veriyor ve kullanıcılar optimum temizleme basıncını uyguladığında sensör yeşil renkte yanıyor. Böylece Oral-B iO'nun diş hekimi araçlarından ilham alan ikonik yuvarlak fırça başlığı en etkin düzeye çıkıyor.

Oral-B iO Tam Boyutta Gör

Mobil uygulamada yer alan 3 boyutlu grafikler ve fırçadaki yapay zekayla desteklenen AI Brushing Recognition teknolojisi ağız içindeki tüm alanları algılıyor ve fırçalamanın yüzde yüz tamamlanmasını sağlamak için kullanıcıyı, ağzında, fırçaladığı ve kaçırdığı alanları göstererek yönlendiriyor.

Görsel Zamanlayıcı her fırçalama seansının süresini takip ediyor. Böylece kullanıcılar, dişlerini diş hekimleri tarafından önerilen süre olan iki dakika boyunca fırçalayıp fırçalamadıklarını biliyor. Ekranda beliren gülen yüz simgeleri sayesinde kullanıcılar, hedefe ulaşıp ulaşmadıklarını anlayabiliyor. 

Oral-B iO, diş ve diş etlerinde daha derin bir temizlik sağlayarak kullanıcıların ağız sağlığını kolay ve etkili bir şekilde koruduğunu klinik testlerle kanıtladı. Manuel diş fırçalarıyla kıyaslandığında Oral-B iO kullanıcıları, sekiz hafta sonra yüzde 100 daha fazla plak temizliği, bir haftada yüzde 100 daha sağlıklı diş etleri ve diş eti çizgisinde altı kat daha fazla plak temizliği elde etti. Diş eti şişkinliği yaşayan hastaların yüzde 83'ü, 8 hafta içinde sağlıklı diş etlerine kavuştu. 
 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim