Parmak İzi Tarayıcısı Haberleri

Etiket
Son dakika parmak izi tarayıcısı haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm parmak izi tarayıcısı gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
19 HABER

Güncel Parmak izi tarayıcısı Haberleri 📰

Son dakika parmak izi tarayıcısı haberleri de dahil olmak üzere parmak izi tarayıcısı ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 19 adet parmak izi tarayıcısı haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

parmak izi tarayıcısı İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel parmak izi tarayıcısı haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 iPhone 8'in arka panelindeki parmak izi tarayıcısı göründü [video] haberi ile Galaxy S10, Note 10 ve Galaxy A serisinde ultrasonik parmak izi tarayıcısı kullanılacak haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Apple'a kötü haber: Face ID sistemi özel bir maskeyle kandırıldı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 15 Mart 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 Huawei yeni bir ekran içi parmak izi tarayıcısı geliştirdi başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Parmak izi tarayıcısı Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son parmak izi tarayıcısı haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim