Anlık Bildirim

WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor

WhatsApp'ta bir gruptan ayrılırken gruptaki herkese bildirim gitmesi kullanıcıları rahatsız ediyordu. Ancak WhatsApp'ın test ettiği yeni özellik sayesinde artık gruptaki herkese bildirim gitmeyecek.

WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak Tam Boyutta Gör

Meta'ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye hızla devam ediyor. Eskiden WhatsApp grubundan ayrılmayı seçtiğinizde uygulama sohbet sırasında herkesin görebileceği bir bildirim gönderiyordu. Ancak WhatsApp artık gruplardan gönül rahatlığıyla ayrılmanızı sağlayacak bir özellik test ediyor. 

WhatsApp gruplarından ayrılacağınız zaman sadece size ve grup yöneticisine bildirim gidecek

Eskiden gruplardan ayrılırken gruptaki herkese bildirim gidiyordu. Ve bu durumdan dolayı bazı kullanıcılar gruptan çıkmaktan tereddüt ediyordu. Ancak WhatsApp şimdilerde, kullanıcılarının bir gruptan ayrılacağı zaman sadece ayrılan kullanıcıya ve grup yöneticisine bildirim gönderen bir özelliği test ediyor.

WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak Tam Boyutta Gör

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere test edilen özellik kullanıcılara sunulduğu zaman, kullanıcılar gruptan ayrılırken "Sadece grup yöneticisine ve size bildirim gönderilecek." yazısının bulunduğu bir ekran karşınıza çıkacak. Henüz test aşamasında olan özelliğin yakın bir zamanda kullanıma sunulacağı da çıkan söylentiler arasında.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim