Anlık Bildirim

AMD'nin Windows 8 için Catalyst önizleme sürücüsü çıktı

Oy Ver
Microsoft'un geçtiğimiz Eylül ayında Windows 8 işletim sisteminin geliştiricilere yönelik önizleme sürümünü genel kullanıma sunmasıyla birlikte, donanım üreticileri de yeni işletim sistemine yönelik sürücü geliştirme çalışmalarına hız vermişti. İşte o üreticilerden biri olan AMD'nin, Windows 8 için Catalyst Önizleme sürücüsünü yayınlamış durumda.
Şu an için sadece Radeon HD 5000 ve Radeon HD 6000 serisi ekran kartlarıyla çalışan sürücü paketinin hem 32-bit hem de 64-bit sistemlerle uyumlu olduğunu da not düşelim. Önümüzdeki yılın ikinci yarısında çıkması beklenen Windows 8 için sürücü geliştirme çalışmalarına devam eden AMD'nin, önizleme sürümünü takiben ilerleyen haftalarda yeni sürücülerle Windows 8'deki uyumluluk ve başarı seviyesini gözlemlemesi bekleniyor.
Önizleme sürücü olarak yayınlanan Windows 8 için Catalyst sürücü paketinin, performans ve yeni özellik anlamında ne gibi detaylar içerdiği bilinmiyor ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sürücü ile AMD'nin birinci önceliği, çok sayıda önemli güncelleme ve çekirdek seviyesinde yenilikler sunması beklenen Windows 8 için stabilite ve kararlılığı sınamak. 
8.88.8.5.4 sürüm kodlu sürücüyü indirmek için;  
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim