Anlık Bildirim

Facebook Notify önümüzdeki hafta gelebilir

Facebook'un üzerinden uzun zamandır çalıştığı bağımsız uygulaması Notify, The Financial Times'ın haberine göre önünümüzdeki hafta kullanıcıların beğenisine çıkıyor.
Oy Ver
 
Facebook Notify önümüzdeki hafta gelebilir
 
Sosyal medyanın dev ismi Facebook'un özel bir haber uygulaması ve ilk görseli geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Bu uygulama için yeni haberler geldi.
Facebook'un Notify olarak adlandırdığı ve ayrı olarak indirilebileceği belirtilen uygulama, iOS sürümünden alınan görüntüler kadarıyla içerisinde birçok haber kaynağı taşıyor ve bu kaynaklardan gelen haberleri hem kendi içerisinde (Kesin değil) hem de bildirim merkezinde gözler önüne serebiliyor.  
The Financial Times'ın son haberine göreyse önümüzdeki hafta içerisinde resmi olarak kullanıma sunulacak olan Notify, "Vogue, The Washington Post, Comedy Central, Billboard ve CBS" gibi birçok partner ile hayat geçecek ve basılı dergi ya da video gibi içerikleri de bünyesinde taşıyacak.
Haber kaynaklarını isteğe bağlı şekilde özelleştirebilen uygulama, Flipboard, Inside, Yahoo News Digest ve Apple News gibi alternatiflerine güçlü bir rakip oluşturacak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim