Anlık Bildirim

Google’dan işletmelere “makine öğrenimi” desteği sunan yeni servis

Google Cloud AutoML Vision, işletmelerin kendi ihtiyacına göre özelleştirilebilen esnek yapısıyla işletmenin ihtiyaçlarına göre görselleri tarıyor ve görselleri anlamlandırıyor.

Google’dan işletmelere “makine öğrenimi” desteği sunan yeni servis Tam Boyutta Gör

Google makine öğrenimi konusunda bilgisi haznesine sahip olmayan kuruluşların kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli görüntüyü tanıma modelleri oluşturarak ürün ve hizmetlerindeki bilişim vizyonunu geliştirmelerini sağlayan Cloud AutoML Vision’ı duyurdu.

Google’ın bulut bilişim çözümleri sunan Google Cloud servisi tarafından kullanıma sunulan AutoML Vision, işletmelerin kendi amacına uygun olarak fotoğraf ve resimlere dayalı model geliştirmelerine imkân tanıyor. İşletmelerin kendi ihtiyacına göre özelleştirilebilen esnek yapısıyla işletmenin ihtiyaçlarına göre görselleri tarıyor ve görselleri anlamlandırıyor.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip Cloud AutoML’de, seçilen seçilen veri setlerindeki içeriği yüksek kaliteli modellere dönüştürmeye olanak tanıyor. Bu çözümün temelinde Google’ın görsel tanıma teknolojisi ve Google Cloud’ın 15 yıldan uzun bir süredir Gmail ve Google Arama gibi uygulamalarının güvenliğini sağlayan uçtan uca güvenlik çözümleri yer alıyor. Cloud AutoML, Google Cloud servisleriyle de tamamen uyumlu. Yapay zeka temelli ürün ve çözümlerin daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde geliştirilerek kısa sürede pazara sunulmasını sağlıyor.

Google Cloud AutoML, ücretli olarak sunuluyor. Kullanım ihtiyaçlarına göre oluşturulan paketlere özel fiyatlar biçiliyor. Belirli bir süre boyunca ücretsiz olarak deneyebilmek mümkün.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim