Anlık Bildirim

Salvador Dali'nin çalışmalarından esinlenen Back to Bed ay sonunda indirmeye sunulacak

Oy Ver
Almanya'da devam eden Gamescom fuarında lanse edilen mobil oyunlardan birisi de Back to Bed oldu. Daha önce ilk bilgileri verilen oyunun ne tür bir deneyim sunacağı fuarda detaylandırıldı. 

Monument Valley'deki gibi izometrik bir bakış açısını kullanan oyun, tasarım için ünlü ressam Salvador Dali'nin eserlerinden ilham almış. Back to Bed uyurgezer kahramanımızı yatağına geri döndürmek için verdiğimiz mücadeleyi anlatıyor. 

Bob adlı kahramanımız platformda sürekli uyur halde geziyor ve önüne bir engel çıktığında yolunu saat yönünde döndürerek yürümeye devam ediyor. Biz de sevimli köpek Subob ile Bob'un önüne elmalar düşürerek yatağa giden yolu bulmasını sağlıyoruz. Eğer kenarlardan düşerse Bob ilk noktaya geri dönüyor. 

Fuarda oldukça olumlu yorumlar alan Back to Bed estetik görünümünün yanısıra çok zorlayıcı olmayan bulmacalara sahip. Ekranda sürükleme yaparak oynanan oyun ay sonunda iOS için indirmeye sunulacak. Sonrasında da Android ve PC platformuna gelecek. 
Salvador Dali'nin çalışmalarından esinlenen Back to Bed ay sonunda indirmeye sunulacakBu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim