Anlık Bildirim

Anadolu Isuzu, Hannover'da elektrikli modellerini sergileyecek

Türkiye’de üretilecek Big·e’yi ilk kez bu fuarda sergileyecek olan Anadolu Isuzu ayrıca elektrikli CitiVolt 12m, elektrikli NovoCITI Volt ve Kendo/Interliner 13 CNG'yi de görücüye çıkaracak.

Anadolu Isuzu, Hannover'da elektrikli modellerini sergileyecek

NovoCITI Volt

Anadolu Isuzu ticari araç sektörünün en önemli uluslararası etkinlikleri arasında yer alan ve 20-25 Eylül 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation fuarında yeni araçlarıyla yer alacak.

Şirket, söz konusu fuara Türk mühendisliğinin ürünü olarak yeni geliştirdiği ürünleri yeni Big·e ve CitiVolt 12m’nin yanı sıra tam elektrikli NovoCITI Volt, alternatif yakıtlı Kendo/Interliner 13 CNG ve orta boy otobüs segmentindeki modeli Isuzu Grand Toro ile katılacak.

İlk kez bu fuarda gösterilecek: Big·e

Anadolu Isuzu, 40 yıllık kamyon geliştirme tecrübesini Big-e ile son kilometre taşımacılığına aktarıyor. Sağlam ve güvenilir modelleri ile sektöre öncülük eden Anadolu Isuzu, gelecek için büyük hayalleri küçük bir araç formunda bir araya getiriyor. Isuzu kalite standardının ve Türk mühendisliğinin ürünü yüzde 100 elektrikli yeni modeli Big·e’nin lansmanı ilk kez IAA Transportation fuarında gerçekleştirecek.

Taşımacılık çözümlerinde geleceğe atılan bir imza vizyonuyla tamamen Türkiye’de üretilen araç, kompakt yapısı, yenilikçi elektrikli motoru ve L sınıfı bir araç olarak öne çıkıyor. Big·e, 4 metreküpe varan taşıma hacmi ile 1000 kg’a varan taşıma kapasitesine sahip. %20 tırmanma yeteneği ve 10-15-20 kWsa olmak üzere 3 farklı batarya kapasitesi ile 150 kilometreye varan menzil imkanı sunuyor.

60 km/s ve 80 km/s maksimum hıza ulaşabilen 2 versiyonlu Big·e, cep telefonu gibi doğrudan ev prizi ile dahi 3 ile 5 saat arasında şarj edilebiliyor. Anadolu Isuzu fabrikasında, Isuzu kalite standartlarında üretilerek öncelikle son kilometre taşımacılığı yapan firmaların ihtiyacına yönelik olarak pazara sunulacak olan Big·e, özellikle toplam sahip olma maliyeti açısından önemli bir avantaj ortaya koyuyor. Big·e nin 2024 yılından itibaren satışı planlanıyor.

Anadolu Isuzu, Hannover'da elektrikli modellerini sergileyecek Tam Boyutta Gör

CitiVolt

Anadolu Isuzu NovocitiVOLT ile başlayan elektrikli ürün tecrübesini bir üst seviyeye taşıyarak ürün gamına 12m CitiVOLT tam elektrikliyi ilave etti. Tamamen elektrikli sürüşe ve sıfır emisyona sahip Citivolt, bu yıl IAA Transportation fuarında tanıtılacak araçlar arasında yer alıyor. Yeni tasarımı, son teknoloji donanımları ve sıfır emisyon salımı gibi üstün özelliklerinin yanısıra alçak tabanlı platformu ve geniş giriş ve çıkış kapıları sayesinde yolcular için engelsiz bir erişim imkanı sunuyor.

Citivolt, güçlü elektrik motoru ile daha fazla performans, ergonomik olarak tasarlanmış sürücü alanı ve kişiselleştirilebilir gösterge ekranı  ile daha keyifli sürüş sağlıyor.

Tam elektrikli NovoCITI VOLT

Anadolu Isuzu’nun geleceğin toplu taşıma trendlerine uygun olarak tasarladığı elektrikli midibüsü NovoCITI VOLT da IAA Transportation fuarında göz alıcı tasarımı ve teknolojik donanımları ile boy gösterecek. Küresel bir tasarım yarışması olan ABC Design Award tarafından “Transportation” kategorisinde ödüle layık görülen NovoCITI VOLT, elektrikli midibüs alanındaki güncel dünya standartlarını başarı ile karşılıyor.

Sürdürülebilir bir yaşam için doğaya zarar vermemek amacıyla geliştirilen çevre dostu Novociti VOLT, düşük işletme maliyeti ve maksimum verimlilik avantajlarıyla öne çıkıyor. Yolcularına geniş ve konforlu iç tasarımı ile rahat bir seyahat atmosferi sağlayan NovoCITI VOLT, 268kWh’lık batarya kapasitesi ile 350 km’ye kadar menzil imkanı sunuyor.

Anadolu Isuzu, Hannover'da elektrikli modellerini sergileyecek Tam Boyutta Gör

Kendo/Interliner 13 CNG

“Yılın Sürdürülebilir Otobüsü” ödülünün sahibi Isuzu Kendo/Interliner CNG

Anadolu Isuzu’nun IAA Transportation fuarında tanıtacağı iddialı modellerinden biri olan Kendo/Interliner 13 CNG, modern kentlerin düşük emisyon ve konforlu, güvenli, sürdürülebilir ulaşım taleplerine kolaylıkla yanıt veriyor. Avrupa’nın titiz emisyon normlarına tamamen uyumlu olan Kendo/Interliner 13 CNG, eksiksiz bir güvenlik paketinin yanı sıra filo yönetimi, sürücü ve sürüş puanlama sistemi özellikleri ile fark yaratıyor.

Isuzu Kendo/Interliner CNG, yüzde 100 biyogaz uyumlu CNG motoru sayesinde emisyon salımını çok ciddi oranlarda düşürüyor. Sürdürülebilirliği sayesinde işletmecisine pozitif katkı sağlıyor ve ülkelerin sürdürülebilir hedeflerine tamamen uyum sağlıyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim