Anlık Bildirim

Dünya Yedekleme Günü'nde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın

HDD/SSD ihtiyacınız mı var? O zaman Dünya Yedekleme Günü'ne özel haberimizdeki HDD ve SSD modellerine uygun fiyattan sahip olabilirsiniz. İşte o fırsatlar:      
1

Dünya Yedekleme Günü'nde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın Tam Boyutta Gör

Veri, günümüzün en değerli yapı taşlarından bir tanesi. Dolayısıyla veri yedeklemenin önemi su götürmez bir gerçek. Zira gerek siber saldırılar gerekse de olası teknik problemlere karşı düzenli olarak yedek alınması gerekiyor. 31 Mart Dünya Yedekleme Günü de tam bu konuya vurgu yapıyor.

Veri yedekleme nedir?

Veri sahiplerinin tüm verilerinin ikinci bir kopyasını alması işlemine veri yedekleme ismi verilir. Örneğin fotoğraf, video, iş belgeleri, muhasebe kayıtları, müşteri dosyaları ve e-posta gibi dosyaların yedeğinin alınmasıdır. Veri yedekleme ile veriler bilgisayar gibi bir yerde saklanmanın yanı sıra tüm verinin başka bir kopyası harici bir veri depolama aygıtında ya da bulut depolamada tutulur.

Neden veri yedeklemesi yapılmalı?

Verilerin zarar görmesi veya kayba uğraması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Dolayısıyla olası veri kayıplarını geri getirmek için düzenli aralıklarla veri yedeklemesi yapılmalıdır.

Dünya Yedekleme Günü'nde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın Tam Boyutta Gör

Amazon veri depolama fırsatları

Biz de bu özel gün vesilesiyle Amazon.com.tr'deki HDD/SSD fırsatlarını sizler için bir araya getirdik. İşte Amazon.com.tr'den en ucuz fiyat garantisiyle satın alabileceğiniz SSD ve HDD modelleri:

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim