Amazon Haberleri

Etiket
Son dakika amazon haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm amazon gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
11 VİDEO 906 HABER 12 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 4 İÇERİK

Güncel Amazon Haberleri 📰

Son dakika amazon haberleri de dahil olmak üzere amazon ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 11 video, 12 galeri ve 883 adet amazon haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 46 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

amazon İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel amazon haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Black Friday 2022 ne zaman başlıyor? Kara Cuma anlamı ne demek? haberi ile Amazon 1 trilyon dolar kaybeden ilk şirket oldu haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Jeff Bezos, 124 milyar dolarlık servetinin çoğunu bağışlayacak iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları bugün sona eriyor başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Amazon Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son amazon haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Son Dakika Amazon Haberleri DonanımHaber'de 📢

"Amazon haberlerinde neler var?" diye merak edenler için son dakika Amazon haberleri burada! Siz de DonanımHaber Amazon sayfasını takip ederek, Amazon ile ilgili şu konulardan haberdar olabilirsiniz:

  • Amazon Türkiye haberleri
  • Amazon Prime haberleri
  • Amazon dolandırıcılığı ile ilgili gelişmeler
  • Amazon açıklamaları

Amazon Hakkında 🛒

Amazon Türkiye Haberleri

Amazon.com, Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki "En Büyük Beş Şirket" listesinde bulunmaktadır. Şirket, "dünyanın en etkili ekonomik ve kültürel güçlerinden biri" ve "dünyanın en değerli markalarından biri" olarak anılmaktadır.

Amazon, 5 Temmuz 1994'te Bellevue, Washington'da Jeff Bezos tarafından kuruldu. Şirket ilk olarak kitapların satıldığı bir çevrimiçi pazar yeri olarak ortaya çıktı, ancak zamanla elektronik araçlar, video oyunları, giyim, mobilya, yiyecek, oyuncak, ve mücevher satacak kadar genişledi. 2015'te, piyasa değeri açısından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en değerli perakendeci şirket olarak Walmart'ı geride bıraktı. Amazon, 2017'de Whole Foods Market'i $13,4 milyar karşılığında satın aldı ve bu da fiziksel bir perakendeci olarak sektördeki büyüklüğünü önemli ölçüde artırdı. 2018'de Bezos, iki günlük teslimat hizmeti şirketi olan Amazon Prime'ın dünya çapında 100 milyon aboneyi aştığını duyurdu.

Amazon Türkiye Girişimi

Amazon, 19 Eylül 2018'de Türkiye pazarına tam anlamıyla girdi. 2020'nin Ağustos ayına kadar pasif bir durumda da olsa 15 Eylül 2020'de açıldıktan tam iki yıl sonra Amazon Prime ve Prime Video gibi üyeliklerini yerel fiyatlarla tam olarak başlattığını duyurdu.

Amazon hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Amazon İndirimleriAmazon müşteri hizmetleri
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim