Anlık Bildirim

WhatsApp'ın test aşamasındaki yeni özelliği belli oldu: Kanal analizleri çok yakında

WhatsApp, kanal sahiplerini sevindirecek yeni bir özellik test etmekte. Bu özellik ile kanal sahipleri, ulaşılan hesap sayısı ve net takip sayısı gibi kanal analiz değerlerini görüntüleyebilecek.
WhatsApp, kanal analizleri özelliğini test ediyor Tam Boyutta Gör
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı memnuniyetini artırmak için yeni özellikler test etmeye devam ediyor. Yakın zamanlı yeni bir rapora göreyse uygulama, şimdilerde kanalların analizlerini gösteren yeni bir özelliği test ediyor.  

İşte WhatsApp kanal analizleri özelliği:

WhatsApp, yeni bir kanal analitiği özelliği üzerinde çalışmakta. Test aşamasında olan bu özellik, kanal sahiplerine belirli ölçümler aracılığıyla kitlelerine ve içerik performansına ilişkin ayrıntılı bilgiler sağlamak üzere tasarlandı.

WhatsApp, kanal analizleri özelliğini test ediyor Tam Boyutta Gör
Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görüldüğü üzere WhatsApp, kanallar için ulaşılan hesap sayısı ve net takip sayısı gibi mevcut ölçümler hakkında faydalı açıklamaları içeren yeni bir özellik üzerinde çalışmakta. Ulaşılan hesap sayısı değeri, kanal güncellemelerinden herhangi birini en az bir kez görüntüleyen benzersiz hesapların sayısını ifade etmekte. Bu değer, aynı hesaplardan birden fazla görüntülemeyi hariç tutar. Ayrıca yeni net takip sayısı ise kanalı takip etmeyen veya son 30 gün içinde WhatsApp hesabını silen hesapların sayısının, kanalı takip edenlerden çıkarılmasıyla hesaplanan takipçilerdeki net değişimi göstermekte.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim