Anlık Bildirim

Dropbox'ın ücretsiz sürümüne artık sadece üç cihaz bağlanabilecek

Bulut tabanlı dosya paylaşım platformu Dropbox, ücretsiz versiyon planında sessiz sedasız bir değişiklik yaptı ve şimdiye kadar sınırsız olan cihaz desteğini üç cihaza düşürdü.
Dropbox sessizce ücretsiz plandaki tüm kullanıcılarını etkileyecek bir değişiklik yaptı. Şirket artık ücretsiz hesaplar için sınırsız cihazın bağlantı kurmasına izin vermiyor. Kullanıcılar eğer ayda en az 8 dolar vererek ücretli bir sürüme geçmezlerse, Dropbox dosyalarına sadece 3 cihazla erişim sağlayabilecekler.

Yeni kullanıcılar değişiklikten tamamen etkilenecek

Dropbox bu değişikliği aslında bu ayın başlarında yaptı ve bir süredir fark edilmemişti. Şirket sitesinde yer alan bilgilere göre Mart 2019'dan önce üçten fazla cihazı ücretsiz hesaplarına bağlayan kullanıcılar bu değişiklikten etkilenmeyecek ve aynı şekilde kullanmaya devam edebilecekler.
Bu durum yeni telefon veya bilgisayar alan yeni Dropbox kullanıcılarını veya mevcut hesaplarına yeni bir cihaz eklemek isteyen kullanıcıları etkileyecek. Şirketin gelirlerini arttırmak için başvurduğu bu yöntemin uzun vadede ne gibi sonuçlar doğuracağını ise zaman gösterecek.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim