Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • Fragment (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için farklı şekiller ile oldukça ilginç efektler yaratabilen popüler fotoğraf uygulaması.
  • PocketWings: Discovery Island (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için üç boyutlu grafiklere sahip keşfe dayalı eğlenceli bir uçuş oyunu.
  • Noise Reducer Pro (Eski fiyat: 2,67 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac için fotoğraflarda oluşan kumlamayı ortadan kaldırmaya yarayan modern fotoğraf uygulaması.
  • Boom 2 (Eski fiyat: 60 TL - Yeni fiyat: 26,99 TL): Mac için hazırlanan ve sitemin genel ses performansı arttıran etkili uygulama.
  • Folder Size Catalog (Eski fiyat: 30 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz TL): Mac için sistem içerisinde yer alan dosyaların ayrıntıları gösteren kullanımı kolay uygulama.
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim