Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • ToDo (Eski fiyat: 15 TL - Yeni fiyat: 2,69 TL): iOS için yapılacak listeleri oluşturma noktasında hazırlanmış en iyi alternatiflerden.
  • LongScreen (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: 1,29 TL): iOS için cihazlardan aşağıya doğru uzun ekran görüntüleri alınmasına imkan tanıyan faydalı uygulama.
  • The Cursed Ship, Collector’s Edition (Eski fiyat: 15 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için bir gemi içerisindeki gizemlerin çözülmesine dayalı keşif ve macera oyunu.
  • CP 1919 (Eski fiyat: 30 TL - Yeni fiyat: 2,69 TL):  iOS için sade arayüzüyle dikkatleri üzerine çeken gelişmiş müzik oluşturma uygulaması.
  • Air Login (Eski fiyat 2,69 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için Mac bilgisayar modelleri uzaktan erişim kurulması için hazırlanan faydalı uygulama.
  • Local Cloud Pro (Eski fiyat 21 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için Mac ya da Windows bilgisayardaki dosyalara mobilden erişim sağlanmasına imkan tanıyan uygulama.
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim