Anlık Bildirim

Smash Cops serisinin yeni oyunu "Smash Bandits" kendini gösterdi

Smash Cops serisinin yeni oyunu 'Smash Bandits' kendini gösterdi
Smash Cops ve Smash Cops Heat gibi başarılı mobil oyunların geliştiricisi Hutch Games, şu günlerde Smash Cops serisine yeni bir oyun ekleme hazırlığı içerisinde. "Smash Bandits" adlı bu yeni oyun Smash Cops serisinin dinamikleri üzerine kurulu yeni bir oyun diyebiliriz.

Smash Cops serisinin aksine suçlu rolünü üstlenerek polisten kurtulmaya çalışacağımız Smash Bandits'de pek çok yeni içerik bulunacak. Bu içerikler arasında yeni mekanlar ve lisanslı yeni araçlar da yer edinecek. Bu araçlar üzerinde çeşitli yükseltmeler uygulanabilecek. 

Kara araçlarının yanı sıra, deniz araçlarınında bulunacağı oyunda kaçış macerası sıcak sulara da taşınmış olacak. Bu arada yapımın arkadaşlarınızla olan mücadeleyi arttırmak adına meydan okuma moduna sahip olacağını da hatırlatalım. Smash Bandits'in ilk iki oyuna göre daha geniş ve daha yıkılabilir çevre yapısına sahip olacağını da belirtelim.

iOS platformu için geliştirilen Smash Bandits için kesin bir çıkış tarihi bulunmasa da, bu ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Fiyatlandırması konusunda ise, henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim