Anlık Bildirim

AMD FSR 2.1 yayınlandı, Farming Simulator 22 destekliyor

Oyunlarda çözünürlükleri ölçekleyerek görsel kalitesini daha da iyi hale getiren AMD FidelityFX Super Resolution teknolojisi 2.1 sürümüne güncellendi.  İlk oyun da hazır. 

AMD FSR 2.1 Tam Boyutta Gör

AMD’nin çeşitli algoritmalarla oyun grafiklerini akıllı bir şekilde ölçeklendirdiği FidelityFX Super Resolution teknolojisi gelişmeye devam ediyor. Firma FSR 2.1 versiyonınu bu hafta yayınladı.

AMD FSR 2.1 neler sunuyor?

AMD FSR 2.1 güncellemesi ölçekleme algoritmanın kalitesini daha da iyileştirirken ghosting ve titreme gibi kalıntıları gidererek genel tecrübenin da iyileşmesini sağlıyor. Ayrıca bazı ayrıntıları da var.

Yeni güncellemede animasyonlu desenler, duman parçaları ve daha yüksek kalitede ölçeklemek için gerekli olan maskelemelerin iyileştirilmeleri de yer alıyor. Bu sayede görsel kalitesine önemli bir katkı yapılıyor.

AMD FSR 2.1 güncellemesi bir API değişikliği gerektirmediği için geçiş de oldukça kolay olacak. Farming Simulator 22 şimdiden güncellemeyi desteklemeye başladı. AMD FSR 2.0 hali hazırda 20 oyunda destekleniyor ve 25 oyunda daha görmek mümkün olacak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim