Carl Pei Haberleri

Kategori
Son dakika carl pei haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm carl pei gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
3 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
7 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 2 İÇERİK

Güncel Carl pei Haberleri 📰

Son dakika carl pei haberleri de dahil olmak üzere carl pei ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 7 adet carl pei haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

carl pei İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel carl pei haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Nothing Phone (1)’in ilk görüntüsü yayınlandı haberi ile Kurucusu olduğu OnePlus'tan ayrılan Carl Pei, yeni şirketi Nothing'i duyurdu haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Nothing'in ilk kablosuz kulaklığı Consept 1, şeffaf tasarımı ile dikkat çekiyor iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 25 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan 🆕 Carl Pei, akıllı telefonların “sıkıcı” olduğunu belirtti başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Carl pei Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son carl pei haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim