Anlık Bildirim

Google Plus'ın yerine gelecek Google Currents önümüzdeki ay başlatılacak

Google, sosyal ağ olan Google Plus'ı Nisan 2019'da kapattı ancak kurumsal iletişimin devam etmesi için Google Plus yerine Google Currents adlı başka bir araç duyurdu. Currents, 6 Temmuzda başlatılacak

Google Plus'ın yerine gelecek Google Currents önümüzdeki ay başlatılacak Tam Boyutta Gör

Google şimdi G Suite kullanıcıları için Google Currents sosyal ağ platformunu başlatmaya hazırlanıyor. Platform, 2019'da kapatılan Google Plus'ın yerini alacak. Google Plus kapatıldıktan sonra, Google Currents duyurulmuştu ve beta sürümü kullanıma sunulmuştu.

Google, G Suite yöneticilerine bir e-posta gönderdi ve 6 Temmuz'dan itibaren Currents'in kendileri için kullanıma sunulacağını duyurdu. Hizmet önümüzdeki ay resmi olarak başlatıldığında, Google+ kullanıcılarının tüm içerikleri otomatik olarak yeni platforma taşınacak ancak tüm içeriğin taşınması 5 gün kadar sürebilir.

Google Plus'ın yerine gelecek Google Currents önümüzdeki ay başlatılacak Tam Boyutta Gör

Kullanıcı arayüzü, deneyimi çoğunlukla alaka düzeyine göre sıralayan ana sayfa içeriyor. Önemli duyurular kaçırmamanız için şirket liderlerinden gelen gönderilere öncelik verililiyor. Aynı zamanda kullanıcılar, Google Drive'dan metin, bağlantı, resim ve diğer içerikleri paylaşabiliyor.

Google Plus'ın yerine gelecek Google Currents önümüzdeki ay başlatılacak Tam Boyutta Gör

Currents, liderlerin ve çalışanların kuruluş genelinde fikir alışverişinde bulunmalarını ve gelen kutularını doldurmadan başkalarından geri bildirim almalarını ve girdi toplamalarını sağlayarak anlamlı tartışmalar yapmayı kolaylaştırır.

Yöneticiler, hedeflenen bir çalışan grubuna veya şirketin tamamına belirli içeriği tanıtmak için özel akışlar oluşturarak kuruluştaki tartışmayı şekillendirebilir. Ek olarak, yöneticiler, kullanımı izlemek ve kuruluşta hangi içeriğin en çok konuşulan olduğunu anlamak için platformdaki etkileşimi ölçebilir.

Google, Android ve iOS'ta Google+ uygulaması için yeni Currents markasını tanıtmak ve kullanıma sunmak için bir güncelleme yayınlayacak.

Google Currents Beta'ya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynakça https://www.phonearena.com/news/Google-Currents-replacing-Google-Plus-next-month_id125146 https://www.theverge.com/2020/6/5/21281409/google-plus-currents-gsuite-july Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim