Anlık Bildirim

iOS için Periscope'a önemli yenilikler

Popüler canlı yayın platformu Periscope, iOS platformu için son zamanlardaki en büyük güncellemelerinden bir tanesini aldı. Önemli yeniliklerin yer aldı güncellemenini detayları haberimizde.
iOS için Periscope'a önemli yenilikler
 
Twitter'ın sahibi olduğu popüler canlı yayın uygulaması Periscope, iOS tarafında önemli özellikler kazandı.
Kısa süre önce Android için canlı yayın tekrarlarını ileriye ya da geriye sarma desteği kazanan Periscope, yayınlanan son sürümüyle bu desteği iOS tarafında da kullanıcılarına sunmaya başladı. Bu sayede yayın tekrarları içerisinde ileriyle doğru hareket edilebilen uygulama, ayrıca yeni haritalar altyapısı ile konum takibi açıksa tekrarları da harita üzerinde gösterebiliyor. 
iPhone 6S ve iPhone 6S Plus kullanıcılarının artık 3D Touch teknolojisiyle uygulama simgesi üzerinde yayın başlatabildiği ya da hızlı olarak yayın arayabildiği iOS için Periscope, yine yeni olarak canlı yayınlara ait küçük resimleri devamlı olarak güncelleyerek yayın içeriğini daha iyi yansıtıyor, önemli hatalardan kurtuluyor ve son olarak kişiler sekmesine eklenen yeni "Gündemdekiler" kısmı, yakın zamalı popüler yayıncıların listesini gözler önüne seriyor.
Ücretsiz olarak sunulan Persicope'ye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim