Anlık Bildirim

Instagram başkanı, platformun 2022'de nelere odaklanacağını açıkladı

Adam Mosseri, hızla değişen dünyayla birlikte Instagram'ın da değişeceğini belirterek platfomun 2022 yılında özellikle hangi konulara odaklanacağını duyurdu.    

Instagram'ın 2022'de nelere odaklanacağı açıklandı

Instagram başkanı Adam Mosseri, yaptığı bir video paylaşımla platformunun 2022 planlarından ve genel olarak nelere odaklanacaklarından bahsetti. Mosseri, video çalışmalarını iki katına çıkaracaklarını ve tüm video formatlarını Reels etrafında birleştireceklerini söyledi.

Dört odak noktası belirtti

Instagram başkanı yaptığı video paylaşımda: "Instagram'ın ne olduğunu yeniden düşünmemiz gerekecek çünkü dünya hızla değişiyor ve biz de onunla birlikte değişmek zorunda kalacağız." dedi ve 2022'de odaklanacakları konuları açıkladı. Instagram'ın video ürünlerini Reels etrafında birleştireceğini ve bu ürünü büyütmeye devam edeceğini belirten Mosseri bunun haricinde üç ana konudan da bahsetti.

İçerik oluşturuculara değinen başkan, Instagram'ın içerik oluşturucuların geçimlerini sağlamalarına yardımcı olmak adına daha fazla para kazanma aracı sunacağını duyurdu. Platform ayrıca kullanıcıların deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilmesi amacıyla şeffaflığa odaklanacak.

Mosseri, Instagram'ın 'insanların çevrimiçi olarak bağlantı kurmasının birincil yolu' olarak tanımladığı mesajlaşmaya daha fazla ilgi göstereceğini söyledi. 2022 yılında platform, direkt mesajlar için birçok özelliği kullanıma sunacak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim