Anlık Bildirim

Instagram, sizinle en az etkileşime giren kullanıcıları görüntülemenizi sağlayan yeni bir filtre geliştirdi!

Instagram artık kullanıcıların takipçilerini, en az etkileşimde bulunanlara göre filtrelemelerini sağlıyor. Filtre ayrıca özet akışında en çok gösterilen kullanıcıları da içeriyor.

Instagram, sizinle en az etkileşime giren kullanıcıları görüntülemenizi sağlayan yeni bir filtre geliştirdi! Tam Boyutta Gör

Instagram'ın yeni özelliği; beğenileri, mesajları ve daha fazlasını hesaba katan bir algoritma ile sizinle en az etkileşime giren kullanıcıları gösteriyor. Bu algoritma, son 90 günlük verileri işleyerek sonuçları kullanıcılara gösteriyor. Instagram, hangi hesaplarla en az etkileşimde bulunduklarınızın yanı sıra, kullanıcıların akışlarında en çok hangi hesapların göründüğünü, ilk ve son olarak hangi hesapları izlediklerini görmelerine de izin veriyor.  

Instagram'dan yapılan açıklamada; "Instagram sizi gerçekten önem verdiğiniz insanlara ve değer verdiğiniz şeylere yakınlaştırmakla ilgilidir ancak zaman içinde ilgi ve ilişkilerinizin değişebileceğini biliyoruz. İster mezun olun, yeni bir şehre geçin, ister yeni bir konuya takıntılı olun veya bir topluluk bulun, mevcut bağlantılarınızı ve ilgi alanlarınızı en iyi şekilde temsil edecek şekilde Instagram'da takip ettiğiniz hesapları yönetmeyi kolaylaştırmak istiyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Yeni gelen bu filtreleme sayesinde hem sizinle en az etkileşime girenleri tespit edip istediğiniz kullanıcıyı takip listenizden çıkarmaya hem de gönderi akışında farkında olmasanız bile çok fazla paylaşım yapan kullacıları tespit ettmenize büyük fayda sağlayacak. Kalabalıklar kurtulmak istiyorsanız ya da hesabınızı daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız; yeni filtreleme özelliğine profilizde yer alan takip edilenler kısmında bulabilirsiniz.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim