Alman otomotiv devi Mercedes, elektrikli EQS SUV'un tanıtımı için gün sayıyor. Şirket, bugünkü paylaşımında elektrikli SUV'un örtüsünün 19 Nisan'da kaldırılacağını açıkladı.
Markanın elektrikli araçlar için geliştirdiği yeni modüler platform üzerine yükselecek üçüncü model olan Mercedes-Benz EQS SUV, tasarım olarak aynı ismi taşıyan sedan kardeşine fazlasıyla benzeyecek. Markanın deyimiyle, "EQS sedanın yenilikçi tasarım ve konforunu SUV segmentinin ferahlığı ve çok yönlülüğüyle harmanlayan" bir model olacak.
Mercedes-Benz EQS SUV'un iç mekanını tanıtım öncesi zaten gördük. Üç tane ekranı içerisinde barındıran MBUX Hyperscreen isimli panelin göze çarptığı alandaki tasarım, koltuklardaki desenlere varana kadar sedan modelle aynı. Bunun dışında elbette boyutlar ve opsiyon olarak sunulan 7 koltuk düzeni, EQS SUV'un farkını ortaya koyduğu alanlardan olacak.
EQS SUV'un tekbik özellikleri henüz belli değil. Bu konuda tek resmi detay, tamamen elektrikli modelin konfigürasyona göre tek şarjla 600 kilometreye kadar sürüş menzili sunabileceği. Ayrıca, akıllı arazi sürüş modu ve 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi de elektrikli SUV'un standart özellikleri arasında yer alıyor.
Elektrikli SUV'un üretimi ABD'deki Tuscaloosa fabrikasında yapılacak. Aynı fabrikada henüz geliştirme aşamasında olan EQE SUV da üretilecek. Yeni EQS SUV ile birlikte Alman markanın elektrikli SUV modellerinin (EQA, EQB, EQC) sayısı dörde çıkacak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.