Anlık Bildirim

Microsoft, Edge'ye bir Oyunlar paneli ekliyor

Microsoft, Edge tarayıcısında kullanıcıların HTML 5 oyunlarına hızlı erişim sağlayabilmesi için bir Oyunlar panelini test ediyor. Özellik şu an Edge Canary kullanıcılarına sunuldu.
4

Microsoft, Edge'de Oyunlar panelini test ediyor

Microsoft, Edge tarayıcısını herkes için en kullanışlı hale getirmek için çabalıyor. Şirket bu kez de oyunseverlerin dikkatini çekmek için Edge'de Oyunlar panelini test ediyor. Panel şimdilik sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılabiliyor.

Edge'de Oyuncu paneli

Microsoft, Edge Canary'nin son sürümünde tarayıcının adres çubuğunun yan tarafına eklenebilecek bir Oyunlar düğmesini test ediyor. Oyunlar düğmesine tıklayan kullanıcı, HTML 5 oyunlarından oluşan bir panele erişim sağlayacak.

Microsoft, Edge'de Oyunlar panelini test ediyor

Oyunlar paneli varsayılan olarak kapalı sunuluyor ve kullanıcıların manuel olarak etkinleştirmesi gerekiyor. Panel, tarayıcıdan Ayarlar > Görünüm > Oyunlar düğmesi üzerinden etkinleştirilebiliyor.

Panelde yer alan oyunlar, HTML 5 oyunları olduğu için herhangi bir indirmeye gerek olmadan direkt olarak tarayıcıdan oynamaya izin veriyor.

Oyunlar paneli özelliği şu an test aşamasında olduğu için Microsoft Edge'nin kararlı sürümünde sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim