Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Capcom'un yaptığı başarılı ve popüler video oyun serisi Resident Evil'ın yeni oyunu Resident Evil Village'ın korsan sürümünün orijinal sürümden, yani Steam versiyonundan daha iyi çalıştığı iddia edildi. Digital Foundry de konuyu kesin bir sonuca bağlamak için test yaptı.
Korsan Versiyon Daha İyi
Digital Foundry editörü Rich Leadbetter'ın aşağıda bulabileceğiniz videoda da detaylı bir şekilde açıkladığı gibi oyunun korsan olan sürümü, orijinal sürümden daha iyi çalışıyor. Bildiğiniz gibi oyunların PC'de korsan oynanamaması için DRM ile koruyorlar ve bu da bir süresidir oyunların performansını bozduğuna dair söylentiler çıkarıyordu.
Aslında bu test ile birlikte bu söylentilerin doğru olma ihtimali biraz daha arttı. Ancak ne yazık ki oyunun crackli versiyonunun yalnızca DRM'yi mi atlattığı yoksa fark edilemeyen bir sorunu daha mı çözdüğü bilinmiyor. Ancak oyunun Steam sürümünde yaşanan sorunların konsol sürümlerinde yaşanmadığını belirtelim. Olayların ardından bir Capcom sözcüsü, PC Gamer ile iletişime geçip Steam üsürümündeki performans sorunlarını araştırdıklarını belirtmiş.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
10115 kez okundu.
12 kişi, toplam 13 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
resident evil village, Yazılım