Anlık Bildirim

Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub, 40Gbps hızları destekliyor

Satechi, CES 2023’te yeni USB hub ürününü tanıttı. Thunderbolt 4 Slim Hub, hızlı veri aktarımı ve harici monitör desteği sunan uygun fiyatlı hub arayan Mac kullanıcıları için seçeneklerden biri.
Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub CES 2023 Tam Boyutta Gör
Satechi, CES 2023’te yeni USB hub ürününü tanıttı. Thunderbolt 4 Slim Hub, hızlı veri aktarımı ve harici monitör desteği sunan uygun fiyatlı hub arayan Mac kullanıcıları için seçeneklerden biri.

CES 2023’te tanıtılan Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub, Thunderbolt 4 Dock’un daha kompakt ve uygun fiyatlı bir versiyonu. Satechi, ürünlerinin çoğunu Apple estetiğiyle tasarlıyor; Slim Hub da farklı değil. Kıvrımlı köşelere sahip havacılıkta kullanılan alüminyumdan yapılmış. Mac bilgisayarlar için şık ve modern çoğaltıcı, düzenli çalışma alanı sağlamak için dağınıklığı azaltmak amacıyla tercih edilebilecek aksesuarlar arasında.

Thunderbolt 4 çıkış portları, 40Gbps’e varan transfer hızları, iPhone’lar için 15W hızlı şarj sunuyor. Thunderbolt bağlantı noktaları, USB 4 ve USB-C (1. ve 2. nesil) geriye dönük uyumlu. Hub, ayrıca 10Gbps’e kadar hız sunan USB-A bağlantı noktasına sahip.

Satechi, Thunderbolt 4 PC’ler ve macOS Big Sur ve daha yeni sürüm çalıştıran Thunderbolt 4/3 tabanlı Mac’ler için tasarlandığını belirtiyor. Thunderbolt 4 Slim Hub, 60Hz’de iki 4K ekran, 30Hz’de tek 8K ekran, M1 ve M2 işlemcili Mac’lerde tek 6K ekran bağlamayı destekliyor.

Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub özellikleri

Satechi Thunderbolt 4 Slim Hub özellikleri Tam Boyutta Gör

  • 1x upstream Thunderbolt 4 port
  • 1x downstream Thunderbolt 4 port
  • Tam 40Gbps hız desteği
  • 2x 4K ekran (60Hz), 1x 6K ekran (M1/M2 Mac’ler)
  • 1x USB-A (10Gbps)
  • 60W şarj (MacBook/PC)
  • İnce ve taşınabilir tasarım
  • Uçaklarda kullanılan alüminyum
  • 100W GaN güç kaynağı

Kaynakça https://9to5mac.com/2023/01/05/satechi-thunderbolt-4-slim-hub/ https://appleinsider.com/articles/23/01/05/satechi-launches-thunderbolt-slim-hub-usb4-ssd-enclosure-at-ces-2023 Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim