Anlık Bildirim

WhatsApp, Topluluklar'a sunduğu etkinlikler özelliğini grup sohbetlerine de getiriyor

WhatsApp'ın Topluluklar'a sunduğu etkinlik oluşturma özelliği, yakında grup sohbetlerine de gelecek. İşte henüz test aşamasındaki grup sohbeti etkinlikleri özelliğinin detayları:
WhatsApp Topluluklar'a sunduğu özelliği grup sohbetine getiriyor Tam Boyutta Gör
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz günlerde kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir özelliği Topluluklar'a sunmuştu. Bu özellik sayesinde çevrimiçi toplantılar gibi etkinlikler oluşturmak mümkündü. Yakın zamanlı bir rapora göreyse uygulama, bu özelliği grup sohbetlerine de getiriyor.

İşte grup sohbeti etkinlikleri özelliği:

Android için WhatsApp beta 2.24.14.9 güncellemesi ile WhatsApp'ın, grup sohbetleri için geniş çapta bir etkinlik özelliği test ettiği ortaya çıktı. Henüz test aşamasındaki bu özellik ile herhangi bir toplulukla ilişkili olmayan normal grup sohbetlerinde bile etkinlik oluşturma özelliği kullanılabilecek. 

WhatsApp Topluluklar'a sunduğu özelliği grup sohbetine getiriyor Tam Boyutta Gör
Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görüldüğü üzere bu özellik sayesinde kullanıcılar ad, açıklama, tarih, isteğe bağlı konum gibi etkinlik ayrıntılarını girip sesli veya görüntülü arama gerekip gerekmediğini belirterek etkinlikler oluşturabilir. Etkinlikler oluşturulduktan sonra ise grup sohbetindeki üyeler etkinlik davetlerini görüntüleyebilir ve kabul edebilirken, oluşturucu etkinlik ayrıntılarında sonradan güncelleme yapabilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim