Anlık Bildirim

Xbox, 20. yılına özel kontrolcüsünü ve kablosuz kulaklığını tanıttı

Xbox'ın ilk konsolunun üzerinden 20 yıl geçmesi üzerine Xbox, özel kontrolcüsü ve kablosuz kulaklığını tanıttı. 15 Kasım'da piyasada.

Xbox'ın 20. yılına özel kontrolcü ve kablosuz kulaklık duyuruldu Tam Boyutta Gör

Oyun dünyasının en önemli markalarından biri haline gelen Xbox, 20. yılını kutlamak için hazırlanıyor. 20. yılı sebebiyle de Xbox geçtiğimiz saatlerde yeni ürünlerini tanıttı.

Xbox'ın tanıttığı yeni ürünler 20. yıl temalı. her ikisi de 15 Kasım'da piyasaya sürülecek. Fiyatları ise 69,99 $ / 59,99 £. Ürünlerin tanıtımını ve görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası - 20. Yıl Dönümü Özel Sürümü

Xbox'ın 20. yılını sizi geçmişe götüren klasik siyah ve yeşil dokunuşlara sahip Xbox Kablosuz Oyun Kumandası - 20. Yıl Dönümü Özel Sürümü ile kutlayın ve çok daha fazlasını yapın. Yeşil ve yarı saydam siyah oyun kumandası renkleriyle orijinal, yarı saydam yeşil Xbox konsolunun ilk çıktığı zamanlara geri dönün. Günümüze dek gelen 20 yıllık Xbox teknolojisini temsil eden iç gümüş detayları görmek için yarı saydam siyah üst kısımdan bakın. Bu yeni kontrolcünün teknik özellik açısından orijinal ürün ile hiçbir farkı yok.

Xbox Stereo Mikrofonlu Kulaklık - 20. Yıl Dönümü Özel Sürümü

Sizi geçmişe götüren klasik siyah ve yeşil dokunuşlara sahip Xbox Stereo Mikrofonlu Kulaklık - 20. Yıl Dönümü Özel Sürümü ile oyun oynarken her şeyi açık ve net bir şekilde duyun ve çok daha fazlasını yapın. Yeşil mikrofon kolu, kulaklıkların içindeki yeşil "L" ve "R" işaretleri ve orijinal, yarı saydam yeşil Xbox konsoluna atıfta bulunan yarı saydam siyah kulak kadranları ile zamanda yolculuğa çıkın. Kulaklığa dair detaylı teknik bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ürünlerin görsellerini aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim