Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren iOS/OSX uygulamaları
 
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • Project Manager's Journal (Eski fiyat: 30 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iPad için proje yönetimine yönelik hazırlanmış bir iş uygulaması.
  • Work Time HD (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iPad'in ekranını masanızda kilitli bırakmak yerine hava durumu, saat ve takvim ile işe yarar hale getiren uygulama.
  • SettleApp (Eski fiyat: 6 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): iOS için ortak harcamaların kayıt altına alabileceği ve ödemelerin kolaylıkla kontrol altında tutulabileceği bir uygulama.
  • Photo Mosaic Pro (Eski fiyat: 2,69 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Mac için fotoğraflar üzerine zahmetsizce mozaik ya da blur efekti eklenmesine imkan tanıyan uygulama.

Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim