Anlık Bildirim

Google, Android 12'nin kararlı beta sürümünü yayınladı: Artık büyük değişiklikler olmayacak

Arama devi Google, Android 12'nin dördüncü beta sürümünü uyumlu cihazlara dağıtmaya başladı. Yeni sürüm, işletim sistemini zaman çizelgesinin "Platform Kararlılığı" bölümüne taşıyor.

Android 12'nin dördüncü beta sürümü yayınlandı Tam Boyutta Gör

Google ilkbaharda Android 12'nin ilk genel beta sürümünü yayınlamıştı. Arama devi şimdi de işletim sisteminin dördüncü beta sürümünü uyumcu cihazlara sunmaya başladı. Yeni Android 12 yapısının en önemli tarafı, işletim sistemini zaman çizelgesinin "Platform Kararlılığı" bölümüne taşıması.

Ulaşılan dönüm noktası, Android 12'nin bugünkü haliyle final sürümü arasında çok fazla değişiklik olmayacağını gösteriyor. İşletim sisteminin geliştirilme sürecinde son aşamaya gelinmiş olması API'ler, temel özellikler ve düzen artık değişmeyeceğinden, geliştiriciler için de son derece önemli.

Android 12'nin dördüncü beta sürümü yayınlandı Tam Boyutta Gör

Odak noktası performans ve kararlılığı iyileştirmek

Şirket, geliştiricilere uygulamalarını Android 12 ile tam uyumluluk açısından kapsamlı bir şekilde test etmeleri için dördüncü beta sürümünü şiddetle tavsiye etti. Android 12 Beta 4 beraberinde herhangi bir yeni özellik getirmiyor.

Dördüncü betanın odak noktası işletim sisteminin performansını ve kararlılığını geliştirmek. Android 12'nin kararlı beta sürümü Pixel akıllı telefonlar için zaten kullanılabilir durumda. Yakında Android 12 beta test programına katılan diğer modeller için de yayınlanacak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim