Bugün araç içi bilgi ekranlarının gelişmesiyle belirli ölçülerde akıllı bir asistanımız mevcut hale geldi. Bununla birlikte daha gelişmiş sistemler daha yüksek ve haliyle pahalı versiyonlarda bulunuyor.
Bluebox Co-pilot nedir?
Bluebox Co-pilot aksesuarı ODB II girişi olan her araca monte edebileceğiniz, kamera desteği ve yapay zekâ algoritmaları ile adeta akıllı bir yardımcınız haline gelen yenilikçi bir ürün olarak öne çıkıyor.
Araç ön camının görüşü kesmeyecek bir yerine monte edilen akıllı pilot ön ve arkasında Full HD kameralar barındırıyor. Opsiyonel LTE bağlantısı ile sürekli olarak aracınızı takip etmeniz de mümkün oluyor.
Araçta olmadığınız zamanlarda sistem sürekli izleme modunda oluyor ve gece görüşü sayesinde görüş sıkıntısı yaşamıyor. Herhangi bir risk anında uygulama üzerinden kullanıcısını uyarıyor. Ayrıca dashcam olarak da sürekli kayıt alabiliyorsunuz ve şerit ihlali, ön veya arkadaki araca yakınlaşma gibi durumları da takip ediyor.
Diğer taraftan aracın sistemini takip eden cihaz belirli aralıklarla bileşenleri tarıyor ve herhangi bir arızada uyarı veriyor. Ayrıca kullanıcının yaptığı mesafeyi kayıt ediyor ve tasarruf konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Bir geliştirici aracı da sunan girişim farklı uygulamalara da kapı açıyor.
Bluebox Co-pilot ürünü temel seviye 159$, yapay zekâ ve LTE destekli versiyon 259$ bağış karşılığında elde edilebiliyor. Kickstarter üzerinde kat kat fazla bağış toplayan proje Şubat ayında hayata geçecek.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.