Anlık Bildirim

Hafta sonu için iki eğlenceli oyun

MOTICO ve Pathi adındaki mobil oyunlar refleks, dikkat, strateji gibi ögeleri ile hafta sonu boyunca strese sokmadan eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.  
Oy Ver

MOTICO Tam Boyutta Gör

Hafta sonu için dinlendirici ve eğlenceli oyun arayanlar için iki farklı tavsiyemiz var. MOTICO ve Pathi bulmaca oyunları dikkat, strateji gibi ögeleri kullanarak bölümleri geçtiğiniz eğlenceli yapımlar olarak öne çıkıyor.

MOTICO ve Pathi

MOTICO ilginç bir refleks oyunu. Sürekli ilerleyişe sahip oyunda ekrana Motico adı verilen yüz ifadeleri geliyor. Bir simgede iki ifade mevcut ve ifadeler ortak bir karakter barındırıyor. Örneğin :): veya ;^]o: şeklinde. 

Kullanıcı ekrana gelen her simgede süre dolmadan pozitif olan kısma tıklamak zorunda. Bu bakımdan bazen kafanızı eğerek yan profilden bakmanız gerekebiliyor. Hızlı tıklamalar ve kombolar ile kazandığınız paralarla güçlendirmeler alabiliyorsunuz. 

https://apps.apple.com/us/app/motico/id1461713245

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instinctsluddiques.motico

Pathi Tam Boyutta Gör

Pathi ise biraz daha klasik bir bulmaca anlayışına sahip. 60 farklı seviyede fizik mekanikleri kullanarak bulmacaları çözmeniz gerekiyor. İlk seviyelerde kolay araçlar gelirken sonrasında portallar veya yaylar gibi araçlar da işin içine giriyor. Yakın gelecekte oyuna daha fazla bölüm eklenecek. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seriouspeoplegames.pathipuzzlegame

Path App Path App Path App Path App Education Ücretsiz 89,4 MB


 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim