Anlık Bildirim

Google yönlendiricileri Zoom ve Meet uygulamalarını öncelikli hale getirecek

Google WiFi ve Nest WiFi yönlendiricileri yeni bir güncelleme alarak Google Meet ile Zoom görüntülü görüşme uygulamalarının ağda öncelik elde etmesine yardımcı oluyor.

Google yönlendiricileri Zoom ve Meet uygulamalarını öncelikli hale getirecek Tam Boyutta Gör

Pandeminin etkisinin ağır bir şekilde devam ettiği günümüzde görüntülü görüşme uygulamalarının önemi de giderek artıyor. Farklı uygulamaların yüklendiği ağlarda haliye görüşmenin kesilmesi veya kalitenin zayıflaması gibi durumlar oluşuyor. Google yönlendiricileri bunun önüne geçecek.

Görüntülü görüşme öne çıkacak

Google WiFi ve iştiraki Nest Wifi yönlendiricileri; yeni bir güncelleme ile görüntülü görüşme uygulamalarını öncelikli hale getirebilecek. Normalde bu özellik sadece Google Stadia uygulaması için kullanılıyordu.

13099.118.19 numaralı güncellemeyi alan Google WiFi ve Nest WiFi yönlendiricileri; Google Home uygulaması içerisinden optimize edilebilecek. Böylece kullanıcılar Google Meet ve Zoom uygulamalarında kesintileri en aza indirecek.

Güncelleme ile diğer taraftan yönlendiricilerin bağlantı kopması, yanlış şifre gibi olumsuz durumları kayıt ettiği bir Etkinlikler sekmesi de geliyor. Kullanıcılar gün içerisinde yönlendiricide ne gibi sıkıntılar yaşandığını görebilecekler.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim