Anlık Bildirim

Görsel roman oyunu ARTE, bu yaz mobil cihazlar için yayınlanacak

Enteresan bir hikayeye sahip olan görsel roman oyunu ARTE, 2021'in yaz aylarında iOS ve Android cihazlar için App Store ve Google Play üzerinden yayınlanacak.
2

Görsel roman oyunu ARTE, bu yaz mobil cihazlar için yayınlanacak Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Upian ve Hiver Prod'un birlikte yaptığı görsel roman oyunu ARTE, mobil cihazlar için duyuruldu.

Görsel roman tarzındaki oyunda sizin de tahmin edebileceğiniz gibi en öne çıkan nokta hikayesi ve tasarımları. Hikaye, Yunan mitolojisine ve Minotaur mitlerine dayanıyor. Asterion ve Theseus adlı iki genç bir labirentte kaybolur ve kaçmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar. Oyunun amacı da bu çocukların labirentten kaçmasını sağlamak. 

Sizin kontrol edeceğiniz ve gençlere yardım edeceğiniz karakterin adı ise Ariadne. Aldığınız her kararın ardından oyunun hikayesi değişecek. Oyun maalesef tamamen metin üzerinden aktarılıyor, bir seslendirme mevcut değil. Tasarımlar da tamamen elle çiziilmiş tasarımlar olacak.

Oyunun 2021'in yaz aylarında iOS ve Android için yayınlanması bekleniyor. Ne yazık ki şu an için mağaza sayfaları açılmış değil.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim