Anlık Bildirim

Hayır demeyi öğrendiğiniz mobil oyun "Say No! More" 2021'e ertelendi

Mizahi yönüyle dikkat çeken ve sizlere hayır demeyi öğretmeyi hedefleyen Say No! More, 2021 yılına ertelendi. oyun mobil cihazlara, Switch'e ve PC'ye çıkıyor.

Hayır demeyi öğrendiğiniz mobil oyun 'Say No! More' 2021'e ertelendi Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını Thunderful Publishing'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Studio Fizbin'in yaptığı hayır demeyi öğrenme oyunu Say No! More, ne yazık ki ertelendi.

2020 yılında çıkması beklenen mizahi yönü ile dikkat çeken Say No! More'un yeni çıkış tarihi 2021'in ilkbahar ayları. Ne yazık ki net bir tarih belli değil. Zorlu bir yıl olduğunu dile getiren Studio Fizbin oyun direktörü Marius Winter, önlerindeki süreci iyi değerlendireceklerini ve herkesin tekrar tekrar oynamak isteyeceği eğlenceli bir oyun çıkaracaklarını söyledi.

Ne yazık ki oyunun mobil cihazlar için mağaza sayfası henüz açılmadı. Bu yüzden detaylar bilinmiyor. Ancak oyun için yayınlanan son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun; Android, iOS, Switch ve PC için çıkacak.

Tanıtım Yazısı

Say No! More, tek tuşlu bir "Hayır" deme oyunudur. Hayır kelimesinin yasaklandığı, kibirli insanlar tarafından yönetilen, insan değerinin mesleki tecrübeyle ölçüldüğü, patronların zorbalık yaptığı bir evrende "hayır" demeyi öğreneceksiniz.

Temel Özellikler

  • Nasıl "Hayır" deneceğini öğren.
  • "Hayır" gücünü şarj et ve daha büyük Hayır'lara sakla.
  • Öğle arasında arkadaş edin!
  • Yüksek sesle gülün çünkü bu oyun çok komik.
  • Meslektaşlarını onlara gülerek, "hmmm" diyerek ve alkışlayarak sinirlendir.  
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim