Anlık Bildirim

iPad'in gelişmiş çizimi uygulaması Paper, akıllı şekil araçlarına kavuştu

iPad'in gelişmiş çizimi uygulaması Paper, akıllı şekil araçlarına kavuştu
 
FiftyThree tarafından iPad için özel olarak hazırlanan ve türünün en iyi örnekleri arasında yer alan çizim uygulaması Paper, akıllı şekil araçlarına kavuştuğu 2.5.1 sürümüne güncellendi.
Kişilerin basit parmak hareketleri ya da yine FiftyThree'nin geliştirdiği "Pencil" isimli kalem ile çizimler yapmasına imkan tanıyan Paper uygulaması, iPad'in geniş ekranını oldukça etkili bir şekilde kullanıyor ve basit arayüzüyle her seviyedeki kullanıcıya hitap ediyor. Apple'ın tasarım ve yılın en iyi uygulaması ödüllerini de almayı başaran Paper, bulut tabanlı yedekleme de yapabiliyor.
Uygulama yayınlanan yeni sürümüyle ise Diagram, Cut ve Fill isimli üç yeni araca kavuşuyor. Bu araçlardan Diagram, güçlü Intention Engine temelinde çizimleri otomatik olarak düzelterek akıllı şekiller haline getiriyor ve bu şekiller yardımıyla kolayca tablolar oluşturulabiliyor. Fill aracıyla oluşturulan bu içeriklerin renklendirilmesine imkan tanıyan uygulama, Cut aracıyla da şekillerin yeniden düzenlenmesi / konumlandırılması noktasında kullanışlı bir yapı ortaya koyuyor. Paper ayrıca yenilenen paylaşma özelliği sayesinde oluşturulanları PowerPoint ya da Keynote ile açabiliyor veya Drpobox ile Adobe Creative Cloud'a kaydedebiliyor.
Kendisi de ücretsiz olarak elde edilebilen Paper uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim