Anlık Bildirim

Jack Dorsey: Bitcoin, Twitter’ın geleceğinin büyük bir parçası olacak

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in Twitter’ın geleceğinde önemli bir role sahip olacağını söyledi

Bitcoin’e destek olmasıyla bilinen Twitter CEO’su Jack Dorsey “The B Word” isimli etkinliğe katıldı. Etkinlikte yaptığı açıklamalarda, Bitcoin’in (BTC) Twitter’ın geleceğinin büyük bir parçası olacağını söyledi. Dorsey, Bitcoin’in Bahşiş Kutusu, Süper Takip gibi birçok Twitter özelliğine entegre edilebileceğini belirtti.  

Jack Dorsey: BTC, Twitter'ın geleceğinde önemli bir rol oynayacak

Etkinlikte Dorsey, Bitcoin’in sahip olduğu topluluk ve sürekli gelişmesi sebebiyle ona “internetin ilk zamanlarını” hatırlattığını ifade etti ve lider kripto para biriminin internetin “yerel para birimi” olmak için en iyi aday olduğunu belirtti.

BTC geleceğimizin büyük bir bölümünü kapsayacak

Dorsey açıklamalarında, “Bence BTC geleceğimizin büyük bir bölümünü kapsayacak. Sosyal medyanın merkeziyetsizleştirilmesinde ve ekonomik teşvik oluşturma konusunda önemli bir rol oynayacak. Bu yüzden BTC’ye yönelmemiz Twitter ve Twitter hissedarları açısından oldukça önemli” ifadelerini kullandı.

Jack Dorsey: BTC, Twitter'ın geleceğinde önemli bir rol oynayacak Tam Boyutta Gör

Bitcoin’in en büyük savunucularından olan Jack Dorsey’in CEO’su olduğu finansal hizmetler ve mobil ödeme şirketi Square de şubat ayında 170 milyon dolara mal olan 3.318 adet Bitcoin (BTC) satın almıştı. Square ayrıca, haziran ayında Bitcoin donanım cüzdanı geliştirmeyi planladıklarını açıklamıştı.

Kaynakça https://www.mobilemarketingreads.com/jack-dorsey-says-bitcoin-will-be-a-big-part-of-twitters-feature/ https://techcrunch.com/2021/07/22/jack-dorsey-says-bitcoin-will-be-a-big-part-of-twitters-future/ Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim