Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu

  kovid-19

  Etiket
  SON GÜNCELLEME
  1 AY

  GİRİLEN İÇERİKLER
  89 HABER 2 GALERİ

  ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
  YILDA 89 İÇERİK
  Yeni vaka sayısı 1600'ün altında (6 Eylül)
  6 Eylül tarihli Türkiye günlük korona tablosu paylaşıldı. İşte 6 Eylül korona tablosuna göre yeni vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2,2b 21
  COVID-19 verilerini yakında Google Haritalar'da görüntüleyebileceksiniz
  Google, yakında haritalar uygulamasında COVID-19 verilerini göstermeye başlayacak. Türkiye'de de kullanılacak olan yeni özellik sayesinde Google Haritalar'dan vaka yoğunluğunu takip edebileceksiniz.
  2,3b 12
  Yeni vaka sayısı 1600'e dayandı (2 Eylül)
  2 Eylül tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte 2 Eylül korona tablosuna göre yeni vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2,7b 34
  Yeni vaka ve ölüm sayısında son iki ayın en yüksek rakamı (29 Ağustos)
  29 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 29 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  5,7b 39
  Dün düşen yeni vaka sayısı bugün tekrar yükseldi (27 Ağustos)
  27 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 27 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2b 22
  Otokar'ın virüs bulaşma riskini azaltan "güvenli otobüsü" İzmir'de yola çıktı
  Kovid-19 bulaş riskini en aza indirecek sistemlerle donatılan Kent körüklü otobüs, İzmir'de hizmet vermeye başladı. Söz konusu sistemler halihazırda kullanımda olan otobüslere de entegre edilebilecek.
  3,7b 12
  Yeni vaka sayısı yeniden 1300’ün üzerinde (22 Ağustos)
  22 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 22 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  1,9b 15
  Yeni vaka sayısı dünün ardından tekrar yükseldi (18 Ağustos)
  18 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 18 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  1,8b 27
  Yeni vaka sayısında düşüş var (16 Ağustos)
  16 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 16 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  2,2b 36
  Vaka sayısı endişe verici düzeyde yükselmeye devam ediyor (13 Ağustos)
  13 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 13 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  3,7b 20
  Vaka sayısında yükseliş sürüyor, bugün 1200 barajı aşıldı
  12 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 12 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  3,9b 45
  Vaka sayıları endişe vermeye devam ediyor (11 Ağustos)
  11 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 11 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  4,8b 36
  Vaka sayısında son bir ayın en yüksek rakamı
  10 Ağustos tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 10 Ağustos'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  7,4b 56
  Köpeklerin, Kovid-19 hastalığını yüksek doğruluk oranıyla koklayabildiği tespit edildi
  Gökhan G. 2 ay
  Almanya merkezli bir çalışmada köpeklerin Kovid-19 hastalığını doğru biçimde koklayabildiği ortaya çıktı. Köpekleri bu sayede toplum içinde hastalık tespiti yapmakta kullanmak mümkün olabilecek.
  1,9b 18
  DSÖ, Kovid-19’un çıkışıyla ilgili araştırma için Çin’e ekip gönderdi
  Gökhan G. 3 ay
  Dünya Sağlık örgütü (DSÖ) Kovid-19 salgınının çıkışıyla ilgili araştırma yapmak ve salgınla ilgili daha detaylı verilere ulaşmak adına, Çin'e bir ekip gönderdi.
  2,2b 19
  Yeni vaka sayısı 1000’in üzerinde seyrediyor (7 Temmuz)
  T.C. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 7 Temmuz tarihine ilişkin vaka tablosunu açıkladı. Yeni vaka sayısı, vefat eden sayısı ve yoğun bakımdaki hasta sayısı belli oldu.
  3,8b 30
  Türk bilim insanları Covid-19'u üç boyutlu görüntülemeyi başardı
  Türk bilim insanları, yerli atomik mikroskop kullanarak Covid-19'u üç boyutlu ve yüksek çözünürlüklü olarak görüntülemeyi başardı. Bu çalışma dünyadaki diğer araştırmalara ışık tutatacak.
  6,7b 78
  Kovid-19’a karşı yürütülen aşı çalışmalarından sevindirici haberler gelmeye başladı
  Gökhan G. 3 ay
  Etkisi halen devam eden koronavirüs salgını kapsamında yürütülen aşı çalışmalarından sevindirici haberler gelmeye başladı. Denemelerde elde edilen sonuçlar, umut verici.
  3,7b 44
  Türkiye'de koronavirüs salgınında son durum - 28 Haziran
  Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu güncellendi. İşte 28 Haziran itibariyle Türkiye'de koronavirüs hastalığının seyrini gösteren güncel Türkiye günlük koronavirüs tablosu:
  3,2b 14
  İyileşen hasta sayısında artış var (27 Haziran)
  27 Haziran tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı. İşte COVID-19'un Türkiye'deki seyrini gösteren tabloya göre 27 Haziran'a ait vaka, vefat ve iyileşen hasta sayıları:
  3,2b 9
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim