Anlık Bildirim

Logitech StreamCam yayıncılığa yeni başlayanları hedefliyor

Henüz çevrim içi yayıncılığa yeni adım attıysanız veya 4K kameralara yüksek meblağlar ödemek istemiyorsanız Logitech StreamCam size uygun bir fiyata Full HD başlangıç sunuyor.
Oy Ver

Logitech StreamCam yayıncılığa yeni başlayanları hedefliyor Tam Boyutta Gör

YouTube ve Twitch gibi platformların önemli bir gelir kapısı olması sonrasında büyük küçük herkesin yayıncılığa ilgi duymasına sebep oldu. Bilgisayarından en azından kalbur üstü bir yayın yapmak isteyenler bile uygun bir donanıma gerek duyuyor. Logitech StreamCam bunun için tasarlandı.

Logitech StreamCam özellikleri ve fiyatı

Logitech StreamCam yayıncılığa yeni başlayan veya yayıncılık için yüksek meblağlar ödemeye hazır olmayan kitleleri hedefliyor. Zira kameranın video kayıt yetenekleri maliyet gereği Full HD 60fps ile sınırlanmış.

Donanım yeteneği dışında Logitech Capture yazılımı kameraya önemli özellikler kazandırıyor. Dikey olarak video kaydı, görüntü sabitleme, akıllı yüz odaklama, canlı altyazı, yapay zeka temelli akıllı çerçeveleme ve karanlık mod bunlar arasında.

Logitech Capture yazılımı hali hazırda Windows sistemleri içindi ancak bir güncelleme ile Mac sistemlere de açılacak. Şu anda beta süreci devam ediyor ve bazı hatalar olabilir. Logitech StreamCam modeli 170$ fiyat etiketine sahip.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim