Cumhurbaşkanı tarafından kısa süre içerisinde Meclise sunulacağı ifade edilen ve Türk kripto para dünyasının büyük bir merakla beklediği kanun tasarısı ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Kripto para fenomenleri Meclise davet edildi.
Sektör fenomenlerine Meclis daveti
Özellikle Twitter üzerinde kripto para ve blok zinciri konusunda pek çok fenomen mevcut. Türk kripto para dünyasının da büyük bir dikkatle takip ettiği fenomenler zaman zaman kızdırıyor zaman zaman kazandırıyor ancak Türk Twitter dünyasında en çok etkileşimi aldıkları da bir gerçek.
Gece geç saatlerde bir grup fenomenin yaptığı Twitter Space sesli sohbetine sürpriz bir konuk katıldı. Eski ekonomi bakanı ve AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş sohbette yer alan fenomenleri görüşme için Meclise davet etti.
Çarşamba günü gerçekleşecek görüşmelerde @remdocan, @bit_gossip, @ugur_acikgoz, @mrbbensait gibi fenomenler yer alacak. Zaten tasarı gündeme geldiğinden bu yana kripto para dünyasının pek çok talebi vardı ve bunlar seslerini duyurmuş olacak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
11825 kez okundu.
30 kişi, toplam 30 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
Bitcoin (BTC), Türkiye Haberleri ve Yaşam