Son yıllarda ülkemizdeki yerel içerikleri iyice arttıran Netflix'in geçtiğimiz ay diğer dizilere oranla daha başarılı diyebileceğimiz Kulüp isimli bir dizisi yayınlanmıştı. Bu dizinin ikinci kısmı da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.
Dizinin ikinci kısmı 4 bölümden oluşuyor. İkinci kısım ile birlikte dizinin şu anda toplam 10 bölümü bulunuyor. Diyelenler Netflix üzerinden diziyi izleyebilir. İkinci kısım için paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.
Kulüp 2. Kısım Fragman
Birinci kısmın konusu: Bu dizi, 1955 yılında son derece hareketli ve büyük değişimlere gebe İstanbul'da geçen gerçek bir hikâyeden uyarlandı. Matilda (32) genel aftan yararlanarak 17 yılın ardından hapisten çıkar. Özgür olduğu bu ilk günde bulması gereken önemli biri vardır. Kızı Raşel (17), Matilda hapisteyken yetimhanede büyümüş ve asi bir genç kadına dönüşmüştür. Matilda, kızının bir gece kulübünde hırsızlık yapmakla suçlandığını öğrenir ve kulüp müdürüyle yüzleşir. Müdür, Matilda'ya borcu ödemesi için zorla boş senet imzalatır ve kulüpte çalışmasını şart koşar. Matilda burada her biri toplumun farklı kesimlerinden gelen, farklı dinlere inanan ve bir nevi aile olmak için farklılıklarını ve egolarını bir kenara bırakmayı öğrenmek zorunda kalacak iş arkadaşlarıyla tanışır. Hikâye ilerledikçe Matilda'nın neden hapse girdiği ve Raşel'in kalbini çalan Müslüman taksici genç adamla ilişkisine neden karşı olduğu anlaşılır.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.